Pleskání Facebookem

10. 5. 2010 — 425 OTTOSLOV

Občas je dobré si trochu odpočinout. A když jsem u jednoho facebookového přítele viděl jeho hrdé členství ve skupině Pleskání penisem přes obličej – neváhal jsem ani jeden plesk a stal se fanouškem též. Čekalo mě obrovské zklamání: někde v ČR exis...

 

Občas je dobré si trochu odpočinout.

A když jsem u jednoho facebookového přítele viděl jeho hrdé členství ve skupině Pleskání penisem přes obličej – neváhal jsem ani jeden plesk a stal se fanouškem též.

Čekalo mě obrovské zklamání: někde v ČR existuje lepší copywriter než já!

Tolik něhy v jednom statusu:

Kurz seznamování pro začátečníky aneb Jak nepít do dna stejný pohár trapnosti jako tisíce podobných zoufalců před Vámi: A) Slečno, co pijete? B) Nezašla byste někdy na kafe? C) V kině teď dávají nějaký film s Hugh Grantem. D) Bůh Vás obdaroval pletí nesmírné vitality a jemnosti, přijměte tedy mé pozvání na nevšední emocionální zážitek a poklekněte, abych Vás mohl vlídně plesknout penisem přes obličej. 

Dále jsem byl nalomen, abych se více sociálně angažoval, zajímal o dění kolem sebe a připojil svůj podpis k něčemu smysluplnému:

Petice za zařazení Pleskání penisem přes obličej na zimní olymPYJádu. 

Nevím, kde autor nakupuje beletrii do své knihovny. Ovšem ten, kdo cituje ze známé Poplesknice od Karla Jaromíra Erbena, nemůže duševně strádat:

Doporučená literatura: Zločin a plesk, Ostře pleskané vlaky, Plesk mistra Leonarda, Harry Potter a plesky smrti, Pleskání, Jak je důležité pleskati Filipa.  

Skupina, založená v listopadu 2009, se během půl roku vypracovala na téměř 20 000 fanoušků – marketingovým manažerům asi musí naskakovat dolárky v očích. Ty nejlepší věci jsou holt zdarma. V půlce ledna se slavilo:

Přes 2000 fanoušků! To by měl radost i vynálezce penisu v kleci Jan Pleskač. 

Pětinásobný příval příznivců bohulibé činnosti, při které dochází k uvolňování napětí mezi dlouhodobými partnery i náhodnými známostmi, okomentoval exkluzivní rozhovor:

„Pane papeži, co říkáte na to, že na Facebooku je již přes 10 tisíc fanoušků pleskání penisem přes obličej? Nemohou se obávat Boha za své prostopášné jednání?“ „Ale vůbec ne, my křesťané se řídíme desaterem a tam nic o pleskání není. Jak si myslíte, že probíhá rituál jmenování nových arcibiskupů? Dominika Duku jsem propleskal já osobně ve Vatikáně a jak se nám to oběma líbilo. Držím Vám palce, Bůh s vámi!“ (Zdroj: ČTK)

Ano, více než polovina fanoušků genderově nekorektní skupiny jsou muži. Ano, jejich komentáře jsou už macho třesky plesky. No a? Autor skupiny má evidentně talent.

Občas je dobré si trochu plesknout.

Láskyplně, samozřejmě.


9 z 10 lekářů doporučují pleskat penisem přes obličej každý den. Ten poslední má problémy s erekcí. 

comments powered by Disqus

Čas od času vám zdarma pošlu rady, tipy
a know-how

Díky! Poslal jsem vám mail. Zkontrolujte
si inbox – nebo případně i spam složku.