Copy Cirkus

17. 3. 2011 — 318 OTTOSLOV

Přijela k nám pouť. Cirkus Prince. Žádný kocour Mikeš a jeho kamarád Pašík. Ale mongolské kozy a moderní drezura lachtanů. Kdo chtěl na internetu najít info (třeba kdy vystupují a jak koupit lístky), dostal se na nejmagičtější web široko daleko. J...

Přijela k nám pouť. Cirkus Prince.

Žádný kocour Mikeš a jeho kamarád Pašík. Ale mongolské kozy a moderní drezura lachtanů.

Kdo chtěl na internetu najít info (třeba kdy vystupují a jak koupit lístky), dostal se na nejmagičtější web široko daleko.

Již první novinka mě zaujala:

01.12.2008 17:21

Informace pro návštěvníky

Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat, je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat.

Pouhou minutu předtím následovala další (a poslední) news:

01.12.2008 17:20

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet

Kde koupit lístky, jsem se nedozvěděl.

Ale web mě začal fascinovat.

Nebylo možné odtrhnout oči od homepage:

Zde by se měl nacházet úvodní text Vaší webové prezentace - stručně popište hlavní náplň a cíl tohoto webového projektu. Úvodní stránka slouží jako rozcestník prezentace, takže je zde vhodné návštěvníky upozornit na nejvýznamnější produkty a služby, které nabízíte. Na této stránce by měly být uvedeny nejdůležitější myšlenky Vašeho projektu, které podrobněji rozvinete na dalších stránkách.

Na dalších stránkách byl rozvinut například Kontakt:

Zde uveďte kontaktní informace - zejména adresu a telefonní kontakt. Pokud se na chodu tohoto projektu podílí více osob, je vhodné na této stránce uvést kontakt na všechny důležité členy týmu.

Všichni důležití členové týmu se pravděpodobně nacházeli ve Financial District v New Yorku.

Alespoň tam ukazovala vlaječka Google maps.

No prostě cirkus.

Nevěříte?

comments powered by Disqus

Čas od času vám zdarma pošlu rady, tipy
a know-how

Díky! Poslal jsem vám mail. Zkontrolujte
si inbox – nebo případně i spam složku.